mluvíme plynně česky

19 let zkušeností v oblasti nemovitostí na pobřeží Costa Del Sol

Získejte přístup k nejlepším [TYPE] v [LOCATION]

Vyplňte níže uvedený formulář a získejte přístup k exkluzivnímu seznamu nejlepších [TYPE] na prodej v oblasti [LOCATION].

Váš exkluzivní seznam

Vyplňte formulář a získejte na míru sestavený seznam nemovitostí podle vašich kritérií.

Získáte přístup k exkluzivnímu seznamu nemovitostí, které odpovídají vašim kritériím. Pro přístup do seznamu vyplňte výše uvedený formulář.

Hello!

Jmenuji se David Martin a jsem realitní specialista pro oblast Marbella, se kterým můžete jednat v češtině/angličtině. Mám 19 let zkušeností v oblasti nemovitostí na pobřeží Costa Del Sol. Mám dvojí občanství, britské/české. Těším se na spolupráci ve vašem zájmu.

Najděte svou vysněnou nemovitost

Náš tým je odborníkem na oblast Costa del Sol (Malaga). Pomůžeme vám najít ideální nemovitost a provedeme vás celým procesem koupě.

Objevte náš tým

Užijte si nákup s naším přátelským týmem, který hovoří plynně česky.

Klara Kasparova – Starší realitní makléř

Klára se narodila a vyrostla na jižní Moravě v České republice. V Brně vystudovala hotelnictví a cestovní ruch a navštěvovala Goethe Institut jazyků. Klára hovoří plynně česky, anglicky, španělsky a německy.

Při cestování po Evropě se dostala do jižního Španělska, kde našla svůj druhý domov a kde žije již 15 let.

Její pracovní zkušenosti začaly v hotelovém sektoru, jako reprezentantka a obchodnice. V posledních letech pracuje v oblasti realit se zaměřením na pronájem a prodej.

Klářiny schopnosti, odhodlání a společenská osobnost z ní dělají dokonalého průvodce pro naše klienty při hledání jejich vysněné nemovitosti.

David Martin – Ředitel

Poradenskou společnost Property Advisory založil David Martin. David má dvojí občanství, britské a české, a rozhodl se využít svých bohatých zkušeností v oblasti nemovitostí po celém světě, aby pomohl náročným klientům s nákupem jejich vysněného bydlení na pobřeží Costa Del Sol, ať už za účelem investice nebo životního stylu. Ačkoli David v současné době vlastní nemovitosti ve třech zemích (Spojené království, Česká republika a Španělsko), na rozvíjejících se trzích s nemovitostmi působí již více než deset let. To zahrnuje práci s nemovitostmi v Chorvatsku, Turecku, Bulharsku, České republice a Brazílii.

Davidovým posláním je poskytovat všem svým českým/slovenským klientům realitní řešení na klíč a zároveň mít jedinečnou možnost hovořit s nimi jejich vlastním jazykem.

Kasia Zborowska – Starší realitní makléř

Kasia se narodila v jižním Polsku nedaleko Krakova, kde vystudovala obchod a ekonomii v rámci EU. Později se v roce 2004 přestěhovala do Velké Británie, kde studovala psychologii na Cambridge a získala magisterský titul. Je dvojjazyčná, mluví perfektně anglicky a polsky a má znalosti němčiny.

Během svého pobytu v Cambridge se seznámila se svým nynějším manželem a pracovala v oblasti nemovitostí se zaměřením na oceňování pozemků, rozvoj a prodej nemovitostí.

Kasia je nesmírně cílevědomá a svou lásku ke sportu a fitness využila také k získání kvalifikace osobního trenéra a odborníka na výživu.

Díky svým všestranným dovednostem je neocenitelným přínosem pro naše klienty, kteří hledají dokonalou investici, ať už hledají druhý domov pro svou rodinu, nebo hledají jiné cesty k vytvoření bohatství, dokáže využít širší zájmy našich klientů a najít pro ně dokonalou nemovitost.

Joe Aguado - Administration Manager

Joe se narodil a vyrostl v Londýně španělským rodičům a je od přírody dvojjazyčný. Poté, co Joe strávil dlouhou dobu v IT sektoru ve stavebnictví a realitách, se vydal za svým snem a v roce 2011 přestěhoval svou mladou rodinu ke svým kořenům do jižního Španělska. Hledal jiný životní styl a nikdy se neohlédl zpět.

Během této doby Joe využil své organizační a komunikační schopnosti k poskytování prvotřídních služeb zákazníkům i klientům. Joe je zodpovědný za každodenní chod firmy, zajišťuje, aby poskytované služby byly na vysoké úrovni, a zároveň udržuje otevřené komunikační kanály mezi klienty a našimi partnery, aby byly všechny strany neustále informovány.

Alexandra Parrilla – Senior Real Estate Agent

Alex se narodil v Rotterdamu, je španělského původu, žije na pobřeží Costa de Sol již více než 20 let a má za sebou několik úspěšných podnikatelských aktivit.Do týmu se připojuje a bude mimo jiné řídit vyhledávání domů pro naši holandskou / belgickou klientelu a podporovat nás v nabízených službách. Díky svým bohatým zkušenostem se velmi těší, že bude našim zákazníkům pomáhat při hledání jejich španělského snu. Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Máme vaši vysněnou nemovitost

Bez ohledu na vaše kritéria pro vás najdeme nemovitost, která je pro vás ideální.

Získáte přístup k exkluzivnímu seznamu nemovitostí, které odpovídají vašim kritériím. Pro přístup do seznamu vyplňte výše uvedený formulář.

Whatsapp us
The Property Advisory
Hello,
How can we help you?
Don't hesitate to contact us via WhatsApp.