+34 951 242 876 | +420 234 076 508

luxury apartments for sale marbella

Marbella nemovitosti: Apartmány marbella na prodej

Srdečně vás vítáme v Marbelle! V tomto článku Poradny nemovitostí uvádíme tři nejlepší byty na prodej v Marbelle. Shromáždili jsme všechny nemovitosti na prodej v Marbelle a vytvořili tento horký seznam 2022 na základě následujících kritérií:

  • Lokalita
  • Cena
  • Metry čtvereční
  • Vybavení (jednotlivé nemovitosti jako společné vybavení)

Kromě našich 3 nejlepších nemovitostí na prodej v Marbelle nabízíme jako druhou část tohoto článku praktického průvodce Marbellou. Přejeme příjemnou zábavu!

Nejlepší apartmány na prodej v Marbelle

 

1. Luxusní apartmány v San Pedro de Alcántara, Marbella

marbella luxusní apartmány na prodej novostavba

V nabídce je celkem 65 moderních nemovitostí. Projekt se nachází v centru klidného marbellského městečka San Pedro de Alcántara a je vzdálen pouhých pět minut chůze od komerční zóny s bohatou občanskou vybaveností. Je také vzdálen přibližně 15 minut od centra Marbelly a 10 minut od Puerto Banus.

Vyžádejte si brožuru

Celé jméno*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

2. Luxusní apartmány na prodej v Cabopinu, Marbella

Inovativní projekt v Marbelle, který se skládá z apartmánů a penthousů s 1, 3 a 4 ložnicemi, prostorných a světlých, ve kterých můžete začít nový život nebo si užít jedinečné chvíle na dovolené na pobřeží Costa del Sol. Nádherný výhled na moře, poloha v první linii golfového hřiště a avantgardní design jsou tři silné důvody, proč si Marbellu vybrat pro svůj nový domov, zbytek příběhu je ve vašich rukou.

Vyžádejte si brožuru

Hidden
Name*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

3. Apartmány s výhledem na moře na prodej v Cabopinu, Marbella

Jedná se o nový projekt v Cabopinu na pobřeží Costa del Sol s dvaasedmdesáti apartmány se třemi a čtyřmi ložnicemi v těsné blízkosti písečných dun. Novostavby se nacházejí v první linii golfového hřiště Cabopino, jen kousek od přístavu Cabopino, v nádherném prostředí.

Jedná se o uzavřený komplex domů s jedinečným a osobitým designem, který vás jistě ohromí. K dispozici jsou osázené společné pozemky a pěkný bazén, kde můžete relaxovat a užívat si klidu a pohody této krásné lokality. K dispozici je také cvičební centrum a krytý bazén. Orientace na jih a jihozápad maximalizuje přirozené světlo a poskytuje majitelům úchvatný výhled na moře.

Velkoformátová porcelánová dlažba, obrovská obrazová okna v ložnicích i obývacích pokojích umožňující proudění přirozeného světla a otevírání na nádherné terasy, kde si můžete vychutnat ty nejklidnější chvíle, to jsou jen některé z prvků, kterými jsou vybaveny všechny apartmány.

Kuchyně, která byla vytvořena s použitím špičkových materiálů, měla být zcela otevřená hlavnímu prostoru. Křemenné desky, vestavěné spotřebiče a integrované LED osvětlení dodávají prostoru eleganci a teplo. Pro koupelny byla zvolena elegance velkoformátových porcelánových obkladů jako odraz a záruka vynikajícího designu.

Domy si můžete personalizovat výběrem vlastního vybavení kuchyně, podlahové krytiny v kuchyni, nátěru stěn, obkladu stěn v koupelně, výměnou vany za sprchový kout ve vedlejší koupelně a instalací podlahového vytápění v celém domě (v koupelně je již zahrnuto).

Požádat o brožuru

Hidden
Name*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Průvodce Marbella

marbella la concha

Kde se nachází Marbella?

Marbella se nachází mezi městy Fuengirola a Estepona na západním pobřeží Costa del Sol. Letovisko je lemováno velkolepým pohořím Sierra Blanca, jehož nejvyšší bod se tyčí do výšky 1 200 metrů, a je obráceno přímo na jih ke Středozemnímu moři.

Jak se žije v Marbelle?

Marbella je nejznámějším letoviskem na pobřeží Costa del Sol a je považována za jedno z nejbohatších rekreačních míst v jižní Evropě. Marbella, kterou v 60. letech 20. století objevila světová smetánka, je synonymem luxusu a špičkových zážitků. Není divu, že se zde nacházejí jedny z nejdražších nemovitostí v Evropě, stejně jako špičková golfová hřiště a jedny z nejlepších plážových klubů na světě.

Letovisko se táhne podél pobřeží v délce 27 kilometrů. V našem průvodci oblastí Marbella najdete následující oblasti:

Východní část Marbelly

Cabo Pino (krásný přístav), Las Chapas, Elviria, El Rosario, Los Monteros a Ro Real jsou významná sídla na východním konci Marbelly. Všechny jsou dobře zavedené, se snadným přístupem do centra Marbelly a k různým službám, jako jsou obchody, banky a restaurace. Na této straně Marbelly najdete řadu skvělých soukromých institucí, včetně English International College a Colegio Alborán, a kilometry písečných pláží vhodných pro rodiny s dětmi.

Nachází se zde světoznámý plážový klub Nikki Beach, pětihvězdičkový hotel Don Carlos a hotel Los Monteros. Marbella Golf and Country Club a Santa Clara Golf jsou dvě nejlepší golfová hřiště v Marbelle.

Centrum Marbelly

Historické staré město Marbella se vyznačuje maurskou pevností, sítí malých uliček a uliček a několika krásnými kostely. Centrální park Alameda spojuje staré město s pobřežní promenádou u třídy Avenida del Mar, kterou zdobí Dalího sochy. Pobřežní promenáda, která se táhne od přístavu Bajadilla na východě až po San Pedro na západě, je jedním z nejoblíbenějších míst v Marbelle. Můžete se projít po celé délce mořského pobřeží a promenády, což je asi 15 kilometrů.

Západní část Marbelly lemují krásné bulváry lemované stromy, které jsou lemovány jedněmi z nejlepších apartmánů ve městě. Díky velkému výběru obchodů, rekreačních zařízení, zdravotních středisek, bank a restaurací je zde vynikající občanská vybavenost.

Zlatá míle/Marbella West

Nejexkluzivnější část Marbelly, známá jako Zlatá míle pro svůj sled rezidencí a palácových nemovitostí, se nachází západně od věže Piruli a obchodu Corte Inglés. Nacházejí se zde také dva nejznámější hotely Marbelly, Marbella Club a Puente Romano, oba pětihvězdičkové GL a členové Leading Hotels of the World. Dani Garcia, šéfkuchař oceněný třemi michelinskými hvězdami, vlastní tři restaurace podél Zlaté míle: BIBO Dani Garcia, Lobito del Mar a Lea Marbella.

Západně od centra města se nacházejí bohaté čtvrti Sierra Blanca, proslulá úchvatnými výhledy na Středozemní moře a hory, La Virginia, kde se nacházejí jedny z nejkrásnějších městských rezidencí v Marbelle, a klinika Buchinger Fasting.

Své rezidence zde má saúdskoarabská královská rodina (jejíž design je vytvořen po vzoru Bílého domu), baronka Thyssenová, Simon Cowell a lord Alan Sugar, stejně jako další fotbalové osobnosti.

Puerto Banus

Puerto Banus jako jednu z nejvýznamnějších turistických destinací Marbelly není třeba představovat. Jedná se o místo, které je třeba vidět a být viděn, s malebným přístavem, kde kotví některé z největších soukromých jachet a člunů na světě, dlouhým seznamem luxusních butiků – všechny významné návrhářské a haute couture značky mají v Puerto Banus výlohy – a také mnoha restauracemi a bary na břehu přístavu. Pozorování celebrit je na vrcholu během hlavní sezóny, kdy je snadné sledovat řadu celebrit, které v Puerto Banus večeří a stolují.

Je to také jedno z nejlepších míst v Marbelle, pokud jde o noční život. Mezi nejlepší plážové kluby na pobřeží Costa del Sol patří mimo jiné Ocean Club, Funky Buddha a La Sala by the Sea. Všechny nabízejí jak noční kluby, tak denní aktivity. Dál od pobřeží si můžete vybrat z mnoha nočních klubů a taveren.

Nueva Andalusia

Nueva Andalusia se nachází západně od Marbelly a severně od Puerto Banus. Tato oblíbená zástavba nabízí rozmanitý výběr vil a řadových domů, z nichž některé se nacházejí přímo na golfovém hřišti. Mnoho zdejších rezidencí má nádherný výhled na hory a/nebo moře.

Nueva Andalusia má co nabídnout, včetně skromného nákupního centra Centro Plaza (v blízkosti býčí arény), kde se koná jeden z nejoblíbenějších sobotních trhů na pobřeží Costa del Sol. Nachází se zde Aloha College, jedna z nejprestižnějších mezinárodních škol v Marbelle.

Tato oblast Marbelly má vynikající sportovní zázemí. Oblast je známá jako Golf Valley a nachází se zde pět golfových hřišť v Nueva Andalucia a okolí, včetně La Quinta a Las Brisas, která patří k nejlepším na Costa del Sol. Zde se také nachází proslulá tenisová akademie Manolo Santana.


Stáhněte si naši bezplatnou brožuru

VYPLŇTE FORMULÁŘ A ZÍSKEJTE ZDARMA KOPII NAŠEHO NEJNOVĚJŠÍHO PRŮVODCE – PŘEDEJDĚTE 5 NEPŘÍJEMNOSTEM KOUPĚ NEMOVITOSTI VE ŠPANĚLSKU
 

– Mluvíme plynně česky
– VÍCE NEŽ 250 STAVEB NA POBŘEŽÍ COSTA DEL SOL
– 16 LET ZKUŠENOSTÍ V OBLASTI ŠPANĚLSKÝCH NEMOVITOSTÍ
– VÍCEJAZYČNÍ PRÁVNÍCI
– SPECIALIZUJEME SE NA MARBELLA, ESTEPONA, SAN PEDRO, NUEVA ANDALUCIA A BENAHAVIS

 

 

Full Name*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Whatsapp us
The Property Advisory
Hello,
How can we help you?
Don't hesitate to contact us via WhatsApp.