+34 951 242 876 | +420 234 076 508

Nemovitosti Estepona: Luxusní domy na prodej 2022

Vítejte na jihu Španělska! V tomto článku vás tam zavedeme jen napůl, zbytek je na vás! V tomto článku se s vámi podělíme o všechny krásné poznatky, které Estepona nabízí. Kromě toho vám ukážeme náš seznam luxusních nemovitostí, které jsou pro kupující v roce 2022 nejžádanější. Pojďme na to!

Estepona

Estepona, původně ospalá rybářská a zemědělská vesnice, se rozrostla v prosperující obec a oblíbenou turistickou destinaci západně od San Pedra, nedaleko Casares a Manilvy. Navzdory své turistické popularitě si dokázala zachovat mnoho ze svého původního španělského charakteru a nabízí konvenčnější dovolenou než její okázalejší sousedé dále na pobřeží.

Estepona leží 33 km západně od Marbelly a asi hodinu jízdy od mezinárodního letiště Pabla Picassa v Málaze. Obec Estepona se rozkládá od křižovatky A7 San Pedro a Benahavis u řeky Guadalmina až po vjezd do Sabanillas.

Estepona má pro každého něco: historické centrum, kilometry pláží se zlatavým pískem, pohoří Sierra Bermeja a jedny z nejlepších míst na pobřeží Costa del Sol, kde lze vlastnit nemovitost.

Estepona, přezdívaná “Zahrada pobřeží Costa del Sol”, zažila v posledním desetiletí proměnu a z ospalé vesničky na okraji provincie Malaga se stala oblíbenou turistickou a rezidenční destinací. Junta de Andalucia ji v roce 2020 vyhlásila turistickou obcí se 70 000 obyvateli.

Estepona v privilegovaném prostředí uchvacuje své návštěvníky v každém zákoutí. Její zrekonstruované staré město, jedno z nejkrásnějších v Andalusii, nabízí turistům možnost vychutnat si skutečnou městskou zahradu, “Costa del Sol Garden”.

Jeho labyrint bílých uliček, zdobený malebnými kvetoucími květináči, mu dodává esenci pobřežního andaluského města. Zachovává své zvyky a tradice v dokonalém, harmonickém soužití s modernějším, turistickým vzhledem.

Staré město Estepona

Projdete-li starobylou čtvrtí, narazíte na strmé dlážděné uličky, které vás přenesou do skutečnějšího Španělska. Vychutnejte si šálek kávy na náměstí Plaza de las Flores v centru města a pozorujte přitom okolní svět nebo se projděte křivolakými uličkami a prohlédněte si množství malých obchůdků a kaváren. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o historii města Estepona, je Městské muzeum v bývalé býčí aréně zábavným způsobem, jak strávit několik hodin prohlížením exponátů, jejichž historie sahá až do doby před 100 000 lety, do paleolitu.

V nádherném orchidáriu v Esteponě najdete více než 4 000 různých druhů orchidejí, což z něj činí největší orchidárium v Evropě.

Za vidění stojí také kostel Iglesia de los Remedios na náměstí Plaza San Francisco, který pochází ze 13. století, hodinová věž a zřícenina hradu Castillo de San Luis. Výstavní a kongresové centrum, které se nachází na stromy lemovaném bulváru za městem, pořádá během roku řadu akcí, od každoroční výstavy psů až po “Výstavu pro starší 50 let” a další zajímavé akce.

estepona port area

Přístav Estepona

Přístav Marina of Estepona se svými 447 kotvišti je oblíbeným místem těch, kteří hledají odpočinek a večerní zábavu, zejména v letních měsících. Procházka jejími vnitřními prostory je ideálním začátkem před tím, než na vlastní kůži poznáte některé z mnoha barů, restaurací a nočních klubů, které se v okolí nacházejí.

Dalším zábavním centrem v Esteponě určeným pro celou rodinu je Selwo Aventura, zoologická zahrada, která se stává jakýmsi safari džípem, v němž se prohání více než 2 000 zvířat 200 různých druhů. Pro obohacení návštěvy vede trasa přes čtyři různé vesnice: Pórtico de la Naturaleza (Portikus přírody), Cañón de las Aves (Ptačí kaňon), Ruta de los Valles (Cesta údolí) a El Poblado Central (Centrální vesnice). Kontakt se zvířaty a velká dětská hřiště dělají ze Selwo Aventura, oblíbený plán pro mladší členy rodiny.

Okolí

Městský park San Isidro Labrador, místně známý jako Los Pedregales, se nachází na úpatí hory Sierra Bermeja a nabízí venkovský areál, kemp, místa pro grilování, umělá jezera a krásné lesní procházky. Nedaleko města Estepona stojí za návštěvu také škola Escuela de Arte Ecuestre Costa del Sol. Krytý cvičební ring, který pojme 1200 osob a spojuje výuku, zábavu a kulturu v jedinečném prostředí, je skvělým místem pro sledování akcí a koňských soutěží. Za pěkného počasí je pro mladé návštěvníky nepřehlédnutelná Selwo Aventura, která se nachází na dálnici A7 mezi San Pedrem a Esteponou. Návštěvníci mohou v tomto velkém venkovním parku s více než 100 hektary divoké přírody pozorovat přes 2000 zvířat z více než 200 druhů a užít si praktickou zoologickou zahradu a dobrodružství na 44 kilometrech terénního safari.

Pobřeží

Pobřeží v Esteponě se táhne v délce 21 kilometrů a nabízí jedny z nejlepších pláží v oblasti s obrovskými délkami písku, čistou vodou a vynikajícím zázemím. Na jedné ze 17 pláží, které jsou k dispozici, mohou návštěvníci relaxovat na slunci nebo se účastnit různých aktivit, jako jsou dětská hřiště, šlapadla a plážový volejbal. Díky své snadné dostupnosti a klasifikaci modrou vlajkou je La Rada největší a nejoblíbenější pláží v Esteponě. Pokud hledáte místo, kde je více soukromí, vydejte se na západ od přístavu Estepona do chráněné zátoky Playa El Cristo. Podél pobřeží se nachází mnoho chiringuitos, včetně Palm Beach a Blue Dolphin na cestě do Estepony, stejně jako luxusnější podniky jako Tikitano nebo komplex Laguna Village, kde je mnoho obchodů, restaurací a elegantní Puro Beach Club.

Radost na pláži

Estepona se pyšní nádhernou promenádou, která žije ruchem v každou denní i noční hodinu. Po celé její délce lze nalézt dětská hřiště, cvičební zařízení, památníky, fontány, kolotoče, restaurace a obchody. Estepona Marina je oblíbeným místem, kde se návštěvníci mohou přes den procházet a kde se mohou účastníci večírků opíjet a tančit až do časných ranních hodin v mnoha klubech a diskotékách, které se nacházejí pouhých 5 minut od centra města na západním konci mořského pobřeží. Nábřeží je lemováno restauracemi a hospůdkami, kde se prodává vše od běžných španělských jídel až po jedinečnou regionální kuchyni.

Nákupy

V centru města Estepona najdete řadu obchodů s předměty denní potřeby, potravinami a turistickými suvenýry. Případně se můžete vydat za tradičnějšími nákupy na krytý trh poblíž zříceniny hradu, který se otevírá každé ráno. Ve vesnici Laguna Village na pláži poblíž San Pedra najdete slušnou nabídku luxusních obchodů, kde se prodává vše od značkového oblečení až po domácí potřeby.

Sport

K mnoha sportovním zařízením, která jsou v Esteponě k dispozici, patří špičkové golfové kluby Estepona Golf, La Serena, Atalaya Golf a El Paraiso, jehož autorem je Gary Player. Milovníci koní si v Esteponě mohou vybrat z celé řady zařízení, včetně mnoha jezdeckých škol, které vyučují studenty různého věku a dovedností.

Luxusní nemovitosti Estepona: 2022 hotlist

1. Luxusní apartmány na pláži na prodej na nejlepším místě v Esteponě

Tato nová výstavba v Esteponě se 14 vzácnými prvotřídními mistrovskými díly povyšuje bydlení na novou úroveň skutečně mimořádného luxusu. Tyto velkolepé rezidence, které se nacházejí na pobřeží Středozemního moře a jsou obklopeny hojností přírody, nabízejí přímý přístup na pláž a úžasný panoramatický výhled na moře, který zajišťují výjimečná obrazová okna od podlahy až ke stropu.

Všechny vnitřní pokoje mají spoustu obytného prostoru a přístup na soukromé terasy, z nichž některé mají nekonečný bazén. Hotel je vybaven nejlepšími povrchovými úpravami ve své třídě a nejmodernějšími technologiemi a byl navržen a postaven podle nejvyšších standardů. Sama o sobě je Sapphire Beach ikonickou, energeticky úspornou a velkolepou nemovitostí.

Vyžádejte si brožuru

Celé jméno*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

2. Tropical & luxusní apartmány na prodej v Esteponě (panoramatický výhled na moře!)

Tato soukromá a uzavřená komunita s nadstandardní představou o bezpečnosti a luxusu je chráněna pohořím Sierra Bermeja a je zalitá nádherným středomořským sluncem. Nádherné moderní apartmány tohoto nově postaveného komplexu jsou rozmístěny v jedno-, dvou- a třípodlažních budovách a k dispozici jsou domy se dvěma, třemi a čtyřmi ložnicemi.

K dispozici jsou prostory o rozloze od 115,21 m2 do 311,32 m2 s terasou nebo zahradou a parkovištěm. Každá jednotka se vyznačuje promyšleným a rozsáhlým půdorysem, stejně jako kvalitní konstrukcí a širokou škálou vnitřních i vnějších povrchových úprav. Nový objekt bude střežen a zabezpečen 24 hodin denně, což zajistí maximální soukromí a diskrétnost pro obyvatele a návštěvníky komunity. Při prvním vstupu do komunity si všimnete široce otevřených přírodních prostor, které obklopují velký bazén. K dispozici bude řada dalších vodních prvků, které budou všechny obklopeny upravenou zahradou osídlenou vzrostlými stromy různých odrůd, což vytváří dojem obytného komplexu zcela ponořeného do okolní přírody a splývajícího s ní.

Požádat o brožuru

Hidden
Name*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Luxusní nemovitosti mají panoramatický výhled na moře a hory. K výstavbě efektivních domů použili developeři špičkové stavební materiály a pokročilé stavební postupy. Stavební design elegantně kombinuje čisté a moderní linie s klasickým andaluským designem a komunita bude vybavena zařízením ve stylu letoviska, aby maximalizovala zážitek z bydlení, který budou mít její majitelé a hosté. Interiéry budou vybaveny moderními kuchyněmi s bílými skříňkami a pulty, stejně jako čistými liniemi a moderními úpravami v koupelnách. Vzhledem k tomu, že většina rezidencí bude orientována na jih nebo jihozápad, budou mít přízemní jednotky vlastní soukromé zahrady, ze kterých si budou moci užívat slunečného počasí po celý den. Tento projekt má výhodnou polohu v blízkosti řady místních zařízení, včetně golfových hřišť a obchodních center. Pláž je vzdálena pouhých 10 minut jízdy autem, zatímco centrum města Estepona je vzdáleno 15 minut jízdy autem.

3. Luxusní městské apartmány v centru Estepony

Vítejte v centru města Estepona. Jedná se o nový projekt sestávající ze 110 domů, který se nachází v centru města Estepona.

Díky své poloze se nachází v pěší vzdálenosti od veškeré místní občanské vybavenosti a pláží města Estepona. Projekt se bude skládat ze dvou fází: první fáze s 65 domy a druhá fáze se 45 domy. Nemovitosti v první fázi budou mít dispozici od jedné do čtyř ložnic.

Vyžádejte si brožuru

Hidden
Name*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Společné prostory budou zahrnovat velký bazén, tenisový kurt, dětské hřiště a svěží zahrady. Zahradní apartmány a penthousy budou mít také vlastní bazén. Součástí nemovitostí budou plně vybavené kuchyně, předinstalovaná klimatizace, parkovací místo, 24hodinová ostraha. Budovy budou orientovány na jih, aby plně využívaly středomořské klima. Rozměry se pohybují od 49 m² do 120 m², velikost terasy od 11 m² do 160 m². Ceny začínají již od 149 000 eur.

estepona pohled na přístav

Nejlepší čtvrti v Esteponě

Přinášíme vám virtuální prohlídku města Estepona, která představuje osm nejvyhledávanějších čtvrtí pro lidi, kteří si zde chtějí koupit dům k celoročnímu bydlení nebo na dovolenou. Jestli vám to něco napovídá, přestěhovali jsme se sem před téměř 20 lety, abychom založili naši firmu, a o bydlení kdekoli jinde na pobřeží Costa del Sol bychom neuvažovali.

1. Staré město Estepony

Staré město Estepona má všechno: eleganci, občanskou vybavenost a pláž přímo přede dveřmi.
Staré město je spletí dlážděných chodníků a tichých náměstíček obklopených bělostnými budovami a barevnými květinami v květináčích. Velká část oblasti, která se rozprostírá zpět od Paseo Maritimo a Playa de la Rada, se za posledních deset let výrazně změnila. Mnohé ulice jsou nyní pěší zónou, což umožňuje hospodám a restauracím rozšířit své venkovní prostory pro stravování a novým obchodům otevřít své dveře veřejnosti.
K dispozici jsou nemovitosti od stavebních parcel a starších domů určených k rekonstrukci, přes byty a penthousy k dalšímu prodeji a novostavby, některé s výhledem na moře, až po kompletně zrekonstruované městské domy, mnohé s terasami a střešními zahrádkami. K dispozici jsou také větší stavby s možností ekonomického rozvoje. Ceny začínají na nízkých šestimístných číslech, nicméně je stále obtížnější na ně narazit a mohou dosáhnout i více než milionu eur.

.

2. Seghers

Z borovicemi zalesněného svahu nabízí Seghers výhled na pobřeží a služby.
Rezidenční čtvrť Seghers, která se nachází západně od centra města Estepona, se vyznačuje nízkou hustotou zástavby se směsí malých a středně velkých vil a projektů řadových domů. Oblast je pohodlně dostupná k zařízením v přístavu, sídlí zde mateřská škola Jardn de Seghers a sportovní klub Babylon a je jen kousek od pláže Playa del Cristo, která byla oceněna modrou vlajkou, a je obklopena zelení. Seghers je jedinečná rezidenční čtvrť v Esteponě s panoramatickým výhledem na moře, odkud jsou majitelé domů v pěší vzdálenosti od pláže, středověkého centra města a přístavu.

3. El Padron a Benamara

Na Nové Zlaté míli se nacházejí hotely El Padron a Benamara, které nabízejí zážitky na pláži i na venkově.
Nová zlatá míle, která se táhne po pobřeží směrem k San Pedro de Alcántara východně od Starého města, spojuje Esteponu se všemi zařízeními na pobřeží Costa del Sol a zároveň poskytuje obyvatelům privilegovaný přístup k přírodním zajímavostem, jako jsou klidné pláže a zelená údolí. El Padrón, který se nachází mezi řekami Padrón a Ro Castor, si zachoval pravou příchuť venkovského života, zatímco Benamara je jen pár kroků od dun Playa Saladillo.

4. Casasola a El Paraiso

Casasola a El Paraiso jsou dvě různé možnosti luxusního bydlení v Esteponě. Nacházejí se dále na východ a v blízkosti San Pedro de Alcántara a jsou to dvě nejprestižnější rezidenční oblasti v Esteponě. Casasola se nachází v blízkosti řeky Guadalmina, sousedí s hotelem Guadalmina Spa and Golf Resort a nabízí pohodlný přístup k plážím i různým místním službám. El Paraiso, které se rozkládá v kopcích a údolích severně od pobřežní silnice N340, je domovem golfových a venkovských klubů.
Výhledy, pro které se dá zemřít
V těchto lokalitách jsou k dispozici alternativy bydlení, které vyhoví prakticky každému, včetně luxusních projektů a řadových domů, stejně jako moderních vil v Casasole, z nichž některé mají pozemky v první linii. Kupující v El Paraiso si mohou vybírat mezi urbanizovanými apartmány a špičkovými rodinnými domy. Ve všech čtvrtích mohou nabídkové ceny nejžádanějších rezidencí přesáhnout deset milionů eur.

5. Las Mesas, Estepona

Las Mesas je jednou z nejnovějších čtvrtí v Esteponě. Nachází se co by kamenem dohodil od rušného a živého přístavu Estepona. Las Mesas je vyvýšená oblast, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, s úžasně řešeným parkem, který se nachází v centru oblasti. Mnoho nemovitostí v Las Mesas nabízí panoramatický výhled na moře. Za jasných dnů se můžete kochat výhledem na Gibraltar a v nejlepších dnech dokonce na Afriku. K dispozici jsou i luxusní nemovitosti. Oblast Mesas nabízí luxusní apartmány a penthousy na prodej. Ceny se pohybují od 500 tisíc do 1,5 milionu za nejluxusnější nemovitosti. Nachází se v blízkosti sousední oblasti Seghers. Přesto Las Mesas nabízí pouze nově postavené nemovitosti, které jsou v současné době ve výstavbě nebo developerské v posledních 2 letech. Tato oblast je velmi oblíbená u severských kupujících (Švédové, Dánové, Norové), ale i u lidí z Belgie a Nizozemska.


Dobrý den!

Jmenuji se David Martin a jsem realitní specialista pro oblast Marbella, se kterým můžete jednat česky/anglicky. Mám 16 let zkušeností v oblasti realit na pobřeží Costa Del Sol a jsem dvojího občanství, britského/českého. Těším se na spolupráci ve vašem zájmu.

Odpovídám, David Martin


Stáhněte si naši bezplatnou brožuru

VYPLŇTE FORMULÁŘ A ZÍSKEJTE ZDARMA KOPII NAŠEHO NEJNOVĚJŠÍHO PRŮVODCE – VYHNĚTE SE 5 NEPŘÍJEMNOSTEM KOUPĚ NEMOVITOSTI VE ŠPANĚLSKU

– Mluvíme plynně česky
– VÍCE NEŽ 250 STAVEB NA POBŘEŽÍ COSTA DEL SOL
– 16 LET ZKUŠENOSTÍ V OBLASTI ŠPANĚLSKÝCH NEMOVITOSTÍ
– VÍCEJAZYČNÍ PRÁVNÍCI
– SPECIALIZUJEME SE NA MARBELLA, ESTEPONA, SAN PEDRO, NUEVA ANDALUCIA A BENAHAVIS

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Full Name*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Whatsapp us
The Property Advisory
Hello,
How can we help you?
Don't hesitate to contact us via WhatsApp.