+34 951 242 876 | +420 234 076 508

Nemovitosti marbella: Luxusní domy na prodej 2022

[vc_row][vc_column][vc_column_text] 

Vítejte v evropské Kalifornii! Marbella je díky svému jedinečnému klimatu často přirovnávána ke sluncem zalitému západnímu pobřeží Spojených států. Krásné podnebí a atmosféra mezinárodního tryskáče učinily z Marbelly hlavní místo luxusního bydlení v Evropě.

O Marbelle

Marbella je vynikající lokalitou pro všechny, kdo hledají blízkost golfových hřišť, sportovních center, lázní a jachetních klubů a příjemnou teplotu. Marbella je vyhledávaným místem mezi kupci luxusních nemovitostí. Ostrov již léta navštěvuje mezinárodní smetánka. Je to globální město, jehož obyvatelé zastupují 137 různých zemí, což dokazuje, že o trh s nemovitostmi v Marbelle mají zájem mezinárodní kupci z celého světa.

marbella la concha

Tato neobvyklá kombinace elegance, třídy, luxusu a moderny zajistila této lokalitě mezinárodní renomé, stejně jako trhu s exkluzivním bydlením. Marbella je mnohem víc než město: její krásné bílé pláže, špičkové restaurace, panoramatické luxusní penthousy a prominentní obchody z ní činí ideální lokalitu pro ty, kteří hledají vzrušující životní styl a zároveň mají možnost relaxovat. Není divu, že Marbella přitahuje obrovskou mezinárodní klientelu, která se zajímá o luxusní sektor a touží objevit ideální prémiové bydlení.

Marbella: Luxusní životní styl

Monako, italská a francouzská riviéra, Mallorca, Ibiza, Costa Smeralda a Marbella jsou hvězdami na evropském nebi. Každá z těchto nádherných středomořských destinací má svůj vlastní soubor kvalit, které ji činí lákavou pro vysoce majetné návštěvníky a obyvatele. Ačkoli na světě existuje mnoho dalších vyhledávaných krásných míst, ta, která se nacházejí v Evropě u Středozemního moře, si zachovávají určitou fascinující sílu, které se jen těžko vyrovnají.
To, co Marbellu odlišuje, je především vysoká kvalita života, která se opírá o širokou nabídku možností trávení volného času. Pro lidi, kteří hledají uklidňující služby a kvalitu, jsou zde pětihvězdičková luxusní letoviska s bohatými plážovými kluby, lázně, raketové kluby, vynikající kuchyně a značkové butiky. Marbella i Puerto Banus mají živou, globální společenskou scénu, která zahrnuje vše od módních hédonistických hotspotů v Puerto Banus až po golfové kluby a charitativní galavečery.

Příroda není nikdy daleko, mezi mnoha sporty dostupnými v nejlepším evropském počasí jsou turistické stezky a jezdecké stezky. Jen ve vnitrozemí čeká na objevení pravá exotika Andalusie ve vesnicích a přírodních scenériích, které nemají v Evropě obdoby, zatímco nádherná města jako Sevilla, Cádiz, Jerez, Córdoba a Granada oplývají kulturou a historií. Do tohoto výčtu lze zařadit i Málagu, hlavní město regionu a vznikající evropské centrum kultury, umění, kuchyně a nakupování vzdálené necelou hodinu cesty od Marbelly.

Rozmanitost Marbelly doplňují ideální letní a zimní místa k útěku, Tarifa a Sierra Nevada. První z nich je rájem hippies a surfařů se zlatavými plážemi vzdálenými pouhou hodinu cesty, zatímco druhá nabízí nejlepší lyžařské podmínky na této straně Pyrenejí a nejdelší sezónu zimních sportů v Evropě. Myšlenka, že ráno můžete jít lyžovat a obědvat na pláži, dobře vystihuje způsob života v Marbelle.

Luxusní nemovitosti Marbella: horký seznam 2022

Odborníci na nemovitosti ze společnosti The Property Advisory vybrali nejlepší luxusní vily v oblasti Marbella na prodej. Tento seznam je vytvořen v prosinci 2021 a má sloužit kupcům luxusních nemovitostí v roce 2022.

1.  Luxusní vily na prodej Cabopino, Marbella

Tento projekt je na samém vrcholu našeho seznamu. Jedná se o velkolepý luxusní projekt, který se skládá ze čtyř vil s nadčasovou architekturou, která podporuje dialog s okolím a proměňuje každý prostor v jedinečný vyhlídkový bod na Středozemní moře, Gibraltar a Afriku... možná jedno z nejlepších míst pro život na světě.

Čtyři nezávislé vily nabízejí vynikající výhled na Cabopino Golf Resort a směrem ke Středozemnímu moři. Ze své soukromé zahrady a bazénu nebo z velkorysých teras se můžete dívat na slunce a moře.

Každá z nemovitostí stojí na velkém soukromém pozemku s dostatkem volného prostoru pro váš odpočinek. V tomto domě je dostatek prostoru a každá z pěti ložnic má velkou koupelnu vybavenou mimo jiné závěsnými toaletami ROCA, bateriemi GROHE a podsvícenými zrcadly.

Vyžádejte si brožuru

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Celé jméno*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

V prvním patře se nachází obývací pokoj o rozloze 97 m² s otevřenou kuchyní o rozloze 20 m², veranda a ložnice pro hosty o rozloze 22 m² s šatnou a vlastní koupelnou. Dřevěným závěsným schodištěm se dostanete do horního patra se třemi ložnicemi s vlastní koupelnou a nádherným výhledem na golfové hřiště a plovoucí terasou o rozloze 76 m² s jedinečným výhledem na Středozemní moře. Služební ložnice o rozloze 18 m² se nachází v suterénu s terasou o rozloze 33 m², skladem o rozloze 12 m² a strojovnou. Topný systém má podlahové vytápění a nezávislé termostaty.
Váš nový luxusní dům se nachází v Cabopinu, v blízkosti všech hlavních zařízení včetně obchodů, restaurací, barů, golfu a samozřejmě přístavu Cabopino.

2. Luxusní vily na prodej v Esteponě u Marbelly

Zákazníci si budou moci v rámci jedinečného projektu navrhnout vlastní dům a přizpůsobit si ho do nejmenšího detailu. Vila, která nejen vyhovuje současným požadavkům svých majitelů, ale lze ji přizpůsobit i jejich budoucím potřebám, je architektonickou sázkou na flexibilitu při uvažování o nových rodinných modelech. Dům se může vyvíjet spolu se svými majiteli a přizpůsobovat se jejich měnícím se potřebám v průběhu jejich života.

Vyžádejte si brožuru

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Hidden
Name*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Řešení založené na konceptu evoluce, které umožňuje majiteli měnit a přizpůsobovat svůj dům v reakci na budoucí potřeby s podstatně menším množstvím práce než u typického domu. Za tímto účelem sázíme na inovace a navrhujeme domy, které se dokáží přizpůsobit měnícím se požadavkům svých obyvatel s ohledem na jedinečné chování každé rodiny.


Všechny vily jsou samostatně stojící a mohou mít konfiguraci od 2 do 7 ložnic nebo místností, které lze využít k různým účelům, a také 4 až 6 koupelen. S vlastním bazénem a ostrahou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Máme pro vás na výběr širokou škálu stylů fasád, výkresů uspořádání v každém patře a luxusních materiálů, stejně jako spodní přízemí se slunečním světlem, kde si můžete vybrat z různých uspořádání a využití, včetně vyhřívaného bazénu, vířivky, posilovny, sauny, hammam, promítací místnosti, víceúčelové místnosti, vinného sklípku, kanceláře, spíže, prádelny a žehlírny a všeho, co vás napadne.
Projekt je koncipován tak, aby šetřil energii i peníze. Pro začátek jsme optimalizovali obálku budovy, abychom snížili ztráty nebo zisky chladu či tepla, a také aerotermální systém HVAC, který nevyužívá fosilní energii, ale naopak využívá energii z obnovitelných zdrojů, přičemž spotřebovává 80 % obnovitelné energie a pouze 20 % elektřiny a vypouští méně CO2.

Mají ventilační systém s filtry, které odstraňují znečištění a alergie, a zajišťují tak kvalitu vzduchu v interiéru.
Vily jsou navrženy tak, aby odpovídaly ideálům adaptivní evoluce, vysoké kvality konstrukce, projektu interiérového designu a ovládání bezpečnostních systémů, osvětlení a úspory energie prostřednictvím tabletu nebo aplikace v chytrém telefonu.

Tento projekt se nachází v jedné z nejprestižnějších rezidenčních čtvrtí na pobřeží Costa del Sol, což vám umožní užívat si přírodního prostředí z pohodlí vašeho domova, přímo naproti vašemu oblíbenému sportu, obklopeni přírodou a četnými golfovými hřišti a s nejlepším klimatem v Evropě. Bude spojena s vysokou kvalitou a osobitým způsobem života.

Avantgardní architektonické linie každého z jejich stylů umocní lokalitu, která umožní mimořádný výhled na moře, golf a hory a zároveň bude vzdálena pouhých 50 metrů od golfového hřiště a klubovny, kde budete moci využívat veškeré její vybavení: restauraci, kavárnu, Chill Out Bar, posilovnu a kardio halu, venkovní a krytý bazén, vířivku, saunu, hammam, kosmetické procedury na obličej a tělo, volejbalové, tenisové a padelové kurty, lekce golfu a ošetřovatelství. Konečným výsledkem budou jedinečné domy.

Kromě toho se v okruhu 7 km od tohoto sídliště nachází 20 různých golfových hřišť a řada služeb, jako jsou námořní přístavy, nákupní centra, plážové kluby, supermarkety, hotely s lázněmi, nemocnice, dvojjazyčné školy a další zajímavá místa, jako jsou Sotogrande, Gibraltar, Málaga, Granada, Sierra Nevada, Córdoba, Cádiz a Sevilla.

ŽIJTE V OÁZE KLIDU A POHODY SE VŠEMI SLUŽBAMI NA DOSAH RUKY A JEN 5 MINUT OD PUERTO BANOS.

 

Luxusní oblasti v Marbelle

Po palmové Zlaté míli ven z města, kolem milionářské řady domů, dorazíte do Puerto Banus, slavné marbellské čtvrti s přístavem. Tato nóbl oblast je známá módními plážovými kluby, kavárnami a nočními podniky, stejně jako superjachtami, rychlými automobily a nádhernými tvářemi. Je zde také jedna z největších koncentrací prémiových značek v Evropě. Jsou tu všechny, od Hèrmes, Dior a Armani až po Burberry a Hugo Boss.

Exkluzivní rezidenční zóny pokračují podél pobřeží a do mírně zvlněných údolí od tohoto místa, obvykle po obrysech svěžích golfových hřišť, kde najdete jedny z nejbohatších bytových a penthouse komplexů, vil a dokonce i velkolepých paláců v Evropě. Vnitřní bazény s privátními lázněmi, nejmodernější kuchyně a vinné sklípky, domácí zábavní prostory, opulentní mramorové vany a kabiny u bazénu ideální pro zábavu jsou běžnou součástí domů, které se ovládají pouhým stisknutím tlačítka.

Historické centrum Marbella

Na výběr jsou pro obyvatele pláže, lokality v údolí vhodné pro rodinný život, vzrušující Puerto Banus nebo centrum Marbelly nebo vysoce elitní uzavřené komunity hill clubu zasazené do úpatí pohoří sierry. Nachází se zde El Madroñal s nádhernými venkovskými usedlostmi a La Zagaleta, jedna z nejexkluzivnějších rezidenčních čtvrtí v Evropě. Na bývalém loveckém panství dnes stojí velkolepé vily obklopené přírodou, plavebními dráhami a jezdeckými stezkami, které vedou kolem kaskád a borovicových lesů obývaných jeleny, a to vše na soukromém pozemku o rozloze 900 hektarů.

moderní luxusní letní vila s nekonečným bazénem. 3D-Ilustrace

Investice do nemovitostí v Marbelle: 3 klíčové body, které musí investoři znát

Zájemcům o investování do nemovitostí v Marbelle se jistě mohou hodit rady místních realitních kanceláří. Přinášíme 3 body, které by investoři měli o Marbelle vědět.

Realitní poradenství od místních realitních kanceláří může být pro zájemce o investování do nemovitostí v Marbelle velmi užitečné. Zde jsou tři věci, které by si investoři měli při návštěvě Marbelly uvědomit.

1. Ideální lokalita v Marbelle se nachází na západě

.
Oblast Marbelly je již dobře známá, nicméně i horká místa mají svá pozitiva. Nejlepším místem pro posezení v Marbelle je západ. Nejen západní část města a Zlatá míle, která se táhne až k Puerto Banus, ale také například Nueva Andalucia, Benahavis, El Paraiso a Estepona. Tato místa nabízejí mimo jiné bezpečné uzavřené komunity, krásná golfová hřiště, skvělé restaurace a bary a více než kde jinde exkluzivní nemovitosti, do kterých se vyplatí investovat, kromě výhod, jako je počasí a blízkost pláže. Mezi známé atrakce této oblasti patří Los Flamingos Golf Resort s pětihvězdičkovým hotelem, Puro Beach v Esteponě, hotel Kempinski a hotel Puente Romano. To vše oslovuje ty, kteří mají rádi luxusní životní styl, což má za následek vysokou poptávku po prémiových nemovitostech.

2. Šance jsou stále k dispozici

Přestože jsou ceny v celé Evropě v důsledku rostoucí poptávky na trhu s nemovitostmi vysoké, v Marbelle je stále dostatek možností, jak si nemovitosti pořídit. Musíte však být dobře informováni, abyste je mohli vyhledat. Mnoho dobrých nabídek již bylo využito zahraničními investory, což podnítilo růst cen během posledního roku. Vláda také v důsledku krize zastavila novou výstavbu, což značně ztížilo lukrativní investice do nemovitostí ve vynikajících lokalitách. Investoři by je mohli lovit v nové zástavbě dále ve vnitrozemí, kde jsou domy stále velmi kvalitní, ale v současné době se prodávají za nižší cenu. Očekává se, že se to v blízké budoucnosti změní. V důsledku toho bude třeba jednat rychle. Ujistěte se však, že nemovitost, do které hodláte investovat, je skutečně jedinečná. Jedním z faktorů, který může být výhodný, je trvanlivost.

3. Kvalita překonává náklady

Na vysoce konkurenčním trhu, jako je trh s nemovitostmi v Marbelle, je kvalita důležitější než cena. Výsledkem je, že zatímco hodnota některých nemovitostí v regionu klesla, luxusní nemovitosti v dobrých lokalitách si svou hodnotu udržely. Z toho plyne cenné poučení. Lidé jsou příjemně potěšeni kvalitou, velikostí a povrchovou úpravou nemovitostí na pobřeží Costa del Sol, což je důvod, proč se trh s nemovitostmi zotavuje rychleji než zbytek země. V Marbelle je poměrně rozšířeno vybavení, jako je klimatizace a podlahové vytápění, které je v jiných zemích považováno za luxus. A to je bezpochyby to, co zákazníky přitahuje. Pokud tedy uvažujete o koupi nemovitosti v Marbelle, zvažte kvalitu. Vyberte si dům, který splňuje všechny vaše požadavky, ať už fyzické, finanční nebo praktické. Skutečnost, že se trh s nemovitostmi v Marbelle zotavuje, jen dokazuje, že má stále značný mezinárodní trh.


Dobrý den!

Jmenuji se David Martin a jsem realitní specialista pro oblast Marbella, se kterým můžete jednat česky/anglicky. Mám 16 let zkušeností v oblasti realit na pobřeží Costa Del Sol a jsem dvojího občanství, britského/českého. Těším se na spolupráci ve vašem zájmu.

Odpovídám,
David Martin


Investujte do nemovitostí v Marbelle v roce 2022

Chcete investovat do nemovitostí v Marbelle, ale chcete nejprve získat další rady ohledně nemovitostí?

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte jakékoli dotazy týkající se tohoto regionu nebo dostupných příležitostí. Jako místní realitní profesionálové poskytujeme jednoduché a upřímné poradenství. Případně se podívejte na dostupné domy v Marbelle.

Nebo si vyžádejte naši bezplatnou brožuru s užitečnými radami, než se rozhodnete investovat v Marbelle, Esteponě nebo v jakékoli jiné horké lokalitě na pobřeží Costa del Sol v roce 2022.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Full Name*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Whatsapp us
The Property Advisory
Hello,
How can we help you?
Don't hesitate to contact us via WhatsApp.