+34 951 242 876 | +420 234 076 508

NAŠE SLUŽBY

V posledních několika letech jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po nemovitostech s vybavením pro vozíčkáře a úpravami domů. Naše znalosti o pobřeží a různém vývoji, oblastech a veřejné infrastruktuře znamenají, že můžeme kupujícímu pomoci se specializovanou službou na míru, která přesahuje jen hledání nemovitosti.

  • Služba správy poprodejních služeb a pronájmu
  • Úvod k stavitelům pro domácí adaptaci
  • 2-3denní prohlídky nemovitostí a seznámení s oblastí
  • Pronájem auta / vyzvednutí na letišti
  • Úvod do zákonných zástupců
  • Místní pečovatelská služba na vyžádání
  • Doporučení hotelu

Od prvního dne můžeme poskytnout podrobný výběr nemovitostí ve vhodných oblastech podle rozpočtu, který bude splňovat požadavky každého jednotlivce. Kromě toho vám můžeme ukázat nejbližší oblasti, pláže, promenády, místní restaurace a centra měst, která jsou stejně důležitá jako samotný majetek. Naším cílem je, aby byl celý proces bezproblémový a časově méně náročný. Naše oddělení výzkumu a zákaznických služeb bude schopno určit oblasti a nemovitosti na základě požadavků a kritérií každého jednotlivce, než navštíví Španělsko. Máme také partnerství s místními stavebními společnostmi, které mají zkušenosti s úpravami domů a interiérovým designem.

Plocha

Property Advisory pokrývá většinu pobřeží Costa Del Sol, přestože se specializuje na oblasti Marbella, Benahavis a Estepona. Tato tři města nabízejí ve srovnání s jinými oblastmi vynikající infrastrukturu a vysoce kvalitní rozvoj, a proto mají naši klienti lepší výběr nemovitosti v hezčím prostředí. Bezbariérový přístup se za posledních několik let výrazně zlepšil v oblastech, jako je San Pedro de Alcantara, s nádhernou plážovou promenádou a novým bulvárem Town Center se spoustou prostoru pro procházky a mnoha restauracemi s venkovními terasami, které lidem umožňují vychutnat si klima zatímco si užíváte nápoje a jídlo. Naším cílem by bylo ukázat, jak vhodná je oblast v bezprostředním okolí konkrétního bytového komplexu nebo vily.

VLASTNOSTI

Od roku 2008 musí veškerý nový vývoj bytů ve Španělsku dodržovat přísné právní předpisy týkající se přístupu na invalidní vozík a přizpůsobených zařízení. The Property Advisory má širokou škálu nemovitostí, které byly postaveny po roce 2008. Ať už se jedná o byt v přízemí, bungalov, samostatnou vilu nebo úžasný penthouse, bude z čeho vybírat. I když nemovitost neodstraní vše, naše partnerská stavební společnost bude připravena přizpůsobit dům jakýmkoli standardním nebo specifickým požadavkům. Pokud také neproběhne okamžitý spěch k zajištění nemovitosti, v současné době je na prodej po celém pobřeží mnoho zbrusu nových, neplánovaných staveb. Krásně navržené moderní byty a vily, které lze přizpůsobit půdorysům ještě předtím, než jsou postaveny.

Jak již bylo zmíněno, naše služba nekončí zakoupením. Máme kompletní řadu služeb, včetně konkrétního zařízení na pronájem automobilů a služby pronájmu a správy nemovitostí, díky nimž nemovitost generuje příjem, když se nepoužívá. Výnosy z pronájmu se pohybují kolem 4–6% v závislosti na vlastním osobním použití majitelů. Noví majitelé si mohou být jisti, že o nemovitost bude postaráno a spravována bez jakýchkoli starostí. Doporučujeme také místní pečovatelskou agenturu pro každého, kdo při svých návštěvách hledá pomoc navíc.

KONTAKTUJTE NÁS

The Property Advisory je specializovaná realitní společnost, která spolupracuje s klienty ze střední Evropy a pomáhá jim najít nemovitosti, které splňují jejich požadavky.

Podrobnosti O Nemovitosti

Privacypožadované
Whatsapp us
The Property Advisory
Hello,
How can we help you?
Don't hesitate to contact us via WhatsApp.