+34 951 242 876 | +420 234 076 508

NÁŠ TÝM

David Martin – Director

Property Advisory založil David Martin. David má dvojí národnost britskou / českou a rozhodl se využít své rozsáhlé zkušenosti v oblasti globálních nemovitostí, aby pomohl náročným klientům při koupi jejich vysněných domů na pobřeží Costa Del Sol, ať už pro investiční účely nebo pro účely životního stylu.

Zatímco David v současné době vlastní nemovitosti ve třech zemích (Velká Británie, Česká republika a Španělsko), působí na trzích nemovitostí na rozvíjejících se trzích více než deset let. To zahrnuje, ale není omezeno na práci s nemovitostmi v Chorvatsku, Turecku, Bulharsku, České republice a Brazílii.

Davidovým posláním je poskytnout všem svým českým / slovenským klientům klíčové řešení v oblasti nemovitostí a zároveň mít jedinečnou pozici, jak s nimi mluvit jejich vlastním jazykem.

Joe Aguado - Administration Manager

Joe se narodil a vyrůstal v Londýně ke španělským rodičům a je přirozeně dvojjazyčný. Poté, co Joe strávil značný čas v IT sektoru ve stavebnictví a realitním průmyslu, si splnil svůj sen a v roce 2011 přestěhoval svou mladou rodinu ke kořenům v jižním Španělsku. Hledal jiný životní styl a nikdy se neohlédl.

Během této doby Joe využil svých organizačních a komunikačních schopností k poskytování prvotřídních služeb zákazníkům i klientům. Joe je zodpovědný za každodenní chod podnikání, zajišťuje, aby služby, které poskytujeme, byly udržovány na vysoké úrovni, a zároveň udržuje otevřené komunikační kanály mezi klienty a našimi partnery, aby byly všechny strany neustále informovány.

Klara Kasparova – Senior Real Estate Agent

Klára se narodila a vyrostla na jižní Moravě v České republice. V Brně vystudovala hotelnictví a cestovní ruch a navštěvovala Goethe Institut jazyků. Klára hovoří plynně česky, anglicky, španělsky a německy.

Během cestování po Evropě se dostala do jižního Španělska, kde našla svůj druhý domov a kde žije již 15 let.

Její pracovní zkušenosti začaly v hotelovém sektoru, kde pracovala jako obchodní zástupce a prodejce. V posledních letech pracuje v oblasti realit se zaměřením na pronájem a prodej.

Klára je díky svým schopnostem, odhodlání a společenské povaze dokonalým průvodcem našich klientů při hledání jejich vysněné nemovitosti.

Kasia Zborowska – Senior Real Estate Agent

Kasia se narodila v jižním Polsku nedaleko Krakova, kde vystudovala obchod a ekonomii v rámci EU. Později se v roce 2004 přestěhovala do Velké Británie, kde studovala psychologii na Cambridge a získala magisterský titul. Je dvojjazyčná, mluví perfektně anglicky a polsky a má znalosti němčiny.

Během svého pobytu v Cambridge se seznámila se svým nynějším manželem a pracovala v oblasti nemovitostí se zaměřením na oceňování pozemků, rozvoj a prodej nemovitostí.

Kasia je nesmírně cílevědomá a svou lásku ke sportu a fitness využila také k získání kvalifikace osobního trenéra a odborníka na výživu.

Má také ráda dobré jídlo a cestování s rodinou.

Díky svým všestranným dovednostem je neocenitelným přínosem pro naše klienty, kteří hledají ideální investici, ať už hledají druhý domov pro svou rodinu, nebo hledají jiné možnosti tvorby bohatství, dokáže využít širší zájmy našich klientů a najít pro ně ideální nemovitost.

Alexandra Parrilla – Senior Real Estate Agent

Alex se narodil v Rotterdamu, je španělského původu, žije na Costa de Sol již více než 20 let a má za sebou několik úspěšných obchodů.Připojuje se k našemu týmu a bude mimo jiné řídit vyhledávání domů pro naši holandskou / belgickou klientelu a podporovat nás v nabízených službách. Díky svým bohatým zkušenostem se velmi těší, že bude našim zákazníkům pomáhat při hledání jejich španělského snu.

ENRIQUE GARCIA –MARKETING & DESIGN MANAGER

Z místní oblasti je Enrique v designu a marketingu více než 10 let. Poté, co strávil čas mimo domov budováním svých dovedností na různých trzích, přináší své znalosti a zkušenosti zpět domů do The Property Advisory.

KONTAKTUJTE NÁS

The Property Advisory je specializovaná realitní společnost, která spolupracuje s klienty ze střední Evropy a pomáhá jim najít nemovitosti, které splňují jejich požadavky.

Podrobnosti O Nemovitosti

Privacypožadované
Whatsapp us
The Property Advisory
Hello,
How can we help you?
Don't hesitate to contact us via WhatsApp.